AFA - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
U W A G A !
Szkoła w dniach: 30.10-03.11 będzie zamknięta. Zapraszamy 06.11 w poniedziałek.
SEKRETARIAT W WAKACJE:
03-14 lipca:  poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00 / 17 lipca-18 sierpnia: poniedziałek - piątek: 09.00 - 15.00 / 21-31 sierpnia: poniedziałek...
PRZEGLĄDY CZERWIEC 2017 - SEMESTR LETNI
UWAGA! Zbliżają się przeglądy semestralne, harmonogram w zakładce DLA SŁUCHACZY / KOMUNIKATY. POWODZENIA !


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
AFA
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: dziekanat@afa.com.pl

więcej AFA w sieci

facebook:

youtube:

blogger:

afa \ podstrony

2017
1.    Brodzik Patrycja
2.    Golieva Olga
3.    Góral Kinga
4.    Jacewicz Aleksandra
5.    Janicki Sebastian
6.    Karpa Karolina
7.    Knuła Monika
8.    Kozołub Aleksandra
9.    Kwiecień Joanna
10.  Miśkowiec Justyna
11.  Olszewski Michał
12.  Osińska Mariola
13.  Pawelec Adrian
14.  Piotrowska Maja
15.  Rybak Sandra
16.  Urbański Mariusz
17.  Wiącek Sylwia
18.  Zwierz Marek

2016
1.   Andrzejewska Joanna
2.   Germanek Iwona
3.   Gryniewicz Patryk
4.   Janaszczyk Magdalena
5.   Michalski Rafał
6.   Osiatycki Marek
7.   Potoczna Agnieszka
8.   Ratajczak Dominika
9.   Skowron Joanna
10. Stachów Patrycja
11. Wiśniewska Marta
12. Żabnicka Anna

2015
1.   Banach Martyna
2.   Bogdańska Martyna
3.   Burek Aleksandra
4.   Fischer Paula
5.   Hradovich Hanna
6.   Kubera Paulina
7.   Łogin Natalia
8.   Mazurkiewicz Michał
9.   Młynarska Paulina
10. Naryniecki Tomasz
11. Schulz Maciej
12. Skwarski Adam
13. Szczurowska Patrycja
14. Wanot Patrycja
15. Zasadzka Justyna

2014 (pierwszy rocznik nowej AFY)
1.   Galanciak Paulina
2.   Hummel Lilianna
3.   Karcz Karolina
4.   Komsta Karolina
5.   Placek Magdalena
6.   Plecińska Julia
7.   Podębska Dominika
8.   Potempska Małgorzata
9.   Ramocka Katarzyna
10. Syczuk Kamil
11. Szutta Katarzyna
12. Ślęzak Karol
13. Woroniak Michał 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2014 (ostatni rocznik "starej" afy)
1.   Fornalik Mateusz
2.   Harych Magdalena
3.   Jabczyński Michał
4.   Jakubowska Honorata
5.   Klimczak Karolina
6.   Kołodziejczyk Alicja
7.   Kryszpin Andrzej
8.   Malarz Izabela
9.   Mazur Piotr
10. Papaj Michał
11. Pawłowski Wojciech
12. Rostoczil Małgorzata
13. Thiem Agnieszka
14. Zgrzebski Łukasz

2013
1.  Bernacka Wioletta
2.  Janczak Aleksandra
3.  Jasnowska Olga
4.  Jendyk Magdalena
5.  Jurczyk Łukasz
6.  Krajewski Przemysław
7.  Waloszczyk Michał

2012
1.   Balcerzak Katarzyna
2.   Bielat Oliwia
3.   Britton Oliver
4.   Cieplicka Dorota
5.   Dąbrowski Kamil
6.   Dyk Adam
7.   Hyrsz Patrycja
8.   Jakubowska Aleksandra
9.   Kulczyńska Dominika
10. Langer Marcin
11. Łopacka Monika
12. Pakuła Konrad
13. Piecuch Piotr
14. Polaczek Karolina
15. Ranosz Łukasz
16. Rata Kaja
17. Ryziński Rafał
18. Strehlke Tomasz
19. Walczak Jagoda
20. Witkowska Joanna
21. Zawiślak Paweł
22. Źródłowska Hanna

2011
1.   Cichoń Kamil
2.   Cysewski Marcin
3.   Deko Tomasz
4.   Dudzik Paulina
5.   Gabryk Anna
6.   Graczyk Mateusz
7.   Kanonik Piotr
8.   Klimkowska Katarzyna
9.   Polkowski Błażej
10. Popek Izabela
11. Pytel Piotr
12. Rachwał Iwo
13. Trzpiot Marcin
14. Wrotniak Bartosz
15. Wróbel Damian
16. Zakrocka Justyna

2010
1.   Bardziński Bartosz
2.   Borowik Agata
3.   Brzostek Teresa
4.   Bujała Katarzyna
5.   Czechowska Dorota
6.   Dmitriew Daniel
7.   Fornalczyk Kacper
8.   Gąsiorek Dawid
9.   Jasińska Edyta
10. Klimecki Michał
11. Kurzawska Danuta
12. Lorenc Natalia
13. Makuch Bartłomiej
14. Mazurek Edyta
15. Michalska Anna
16. Milko Damian
17. Nowak Mateusz
18. Olbrychowska Aleksandra
19. Orłowski Krzysztof
20. Pokrzywniak Jakub
21. Rudel Michał
22. Sikora Alicja
23. Sikora Dawid
24. Studzienny Paweł
25. Szafraniec Piotr
26. Walterowicz Mariusz
27. Włudarczyk Marcin

2009
1.  Blask Piotr
2.  Gątnicki Łukasz
3.  Gilarska Agnieszka
4.  Głód Mariusz
5.  Jasińska Agata
6.  Jaworski Dariusz
7.  Kalisz Grzegorz
8.  Kobus Witold
9.  Kotecki Arkadiusz
10. Kozak Bartosz
11. Kurdziel Monika
12. Lewkowicz Łukasz
13. Nowrot Joanna
14. Piętka Natalia
15. Rawski Miłosz
16. Senkowski Bartłomiej
17. Sokół Marta
18. Sworeń Mirosław
19. Szmatłoch Agnieszka
20. Ścisłowska Patrycja
21. Tarnawska Joanna

2008
1.   Działak Joanna
2.   Kozioł Michał
3.   Kubiak Rafał
4.   Marduła Halina
5.   Mazurek Malwina
6.   Niedbał Mateusz
7.   Owczarek Marcin
8.   Parzyńska Martyna
9.   Rzechowicz Łukasz
10. Wyleżoł Barbara

2007
1.   Bukowski Bartłomiej
2.   Grzych Agata
3.   Huebner Jacek
4.   Kaczor Maciej
5.   Kiszczak Katarzyna
6.   Knasiak Bartosz
7.   Koch Alina
8.   Lenart Joanna
9.   Osadowska Olga
10. Partyka Bartosz
11. Przybyła Mateusz
12. Rabenda Izabela
13. Rusewicz Ewa
14. Skłodowska Marta
15. Śnieżek Aleksandra
16. Tatarek Marcin
17. Zagaja Marta

2006
1.   Baran Damian
2.   Bokun Michał
3.   Góral Krystian
4.   Montygierd-Łoyba Łukasz
5.   Pięta Maria
6.   Siemaszko Maciej
7.   Wieczorek Agata

2005
1.   Bieniek Mariusz
2.   Chmielowska Anna
3.   Dołowy Patrycja
4.   Donarski Gracjan
5.   Dzierwa Bożena
6.   Górniak Barbara
7.   Kaźmierczak Maciej
8.   Knichnicka Agnieszka
9.   Konieczyński Michał
10. Lach Adam
11. Lutomska Magdalena
12. Mazurkiewicz Bartosz
13. Mirek Łukasz
14. Nawara Artur
15. Nawrot Kamil
16. Pająk Izabela
17. Pierzak Paweł
18. Podgórny Marcin
19. Polański Mirosław
20. Sienkiewicz Wojciech
21. Sobiecka Krystyna
22. Stachowicz Ewelina
23. Stawiak Tomasz
24. Tomczyńska Monika
25. Wiecha Mateusz
26. Wiśniewska Kinga
27. Wiśniewski Tomasz
28. Żyto Mariusz

2004
1.   Bortkiewicz Jan
2.   Drąg Małgorzata
3.   Gawenda Artur
4.   Gołębiowski Grzegorz
5.   Hull Dominika
6.   Jóźko Michał
7.   Kloskowski Joachim Ariel
8.   Kłudczyńska Katarzyna
9.   Kozaczka Mariusz
10. Krawczyk Robert
11. Kuczyńska Natalia
12. Kurek Paulina
13. Lasota Jarosław
14. Macioł Kamil
15. Marciniak Dominik
16. Oliva Soto Marcin
17. Polus Piotr
18. Sitnik Dorota
19. Wyłupek Robert
20. Zajdler Maria
21. Zielińska Teresa

2003
1.   Andrzejewski Kamil
2.   Cerzniewska Anna
3.   Dubec Jerzy
4.   Fryśna Małgorzata
5.   Jodko Wojciech
6.   Kaźmierczak Marta
7.   Kosiorowska Zuzanna
8.   Kosmenda Krzysztof
9.   Krukowski Karol
10. Kujda Małgorzata
11. Lasota-Lis Sabina
12. Lorek Magdalena
13. Mirek Michał
14. Pohl Adriana
15. Szafraniec Barbara
16. Wlazłowska Anna
17. Wojtycza Iwona
18. Żal Łukasz

2002
1.   Basińska Patrycja
2.   Ćwirta Dagmara
3.   Dobrut Wojciech
4.   Dzięglewska Patrycja
5.   Grzelak Wojciech
6.   Jakubek Paweł
7.   Kochanowska Justyna
8.   Kubiak Maria
9.   Kwiatkowska Aleksandra
10. Lewczak Zbigniew
11. Nowak Tomasz
12. Oborski Jan
13. Otremba Mateusz
14. Rzeżuchowski Wiktor
15. Sawińska Kamila
16. Sidelnikow Aleksiej
17. Smykowski Jakub
18. Szeszuła Filip
19. Trąpczyński Wojciech
20. Wnukiewicz Marta

2001
1.   Chimkowski Krzysztof
2.   Grzeszczak Bogdan
3.   Jodłowska Maria
4.   Kiwak Bogdan
5.   Kramarczyk Anna
6.   Kuśnierz Katarzyna
7.   Masztalski Maciej
8.   Najman Katarzyna
9.   Plikuć Agnieszka
10. Stefaniak Konrad
11. Stępień Małgorzata
12. Sygulski Cyryl
13. Ura Jacek


Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij