PHO-BOS - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
SEKRETARIAT ZAPRASZA:
Sekretariat od WRZEŚNIA do CZERWCA: poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00 soboty zjazdowe: 09.00 - 13.00 niedziela: nieczynny. ZAPRASZAMY. ...
SEKRETARIAT W WAKACJE:
03-14 lipca:  poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00 / 17 lipca-18 sierpnia: poniedziałek - piątek: 09.00 - 15.00 / 21-31 sierpnia: poniedziałek...
PRZEGLĄDY CZERWIEC 2017 - SEMESTR LETNI
UWAGA! Zbliżają się przeglądy semestralne, harmonogram w zakładce DLA SŁUCHACZY / KOMUNIKATY. POWODZENIA !


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
PHO-BOS
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: sekretariat@pho-bos.com.pl

więcej PHO-BOS w sieci

facebook:

youtube:

phobos \ podstrony

2013
1 Bieniek Paulina
2 Borowczyk Magdalena
3 Gogga Agnieszka
4 Gruchalska Monika
5 Juszczak Anna
6 Kamińska Emilia
7 Kolanek Adam
8 Kosowska Anna
9 Leszczak Zuzanna
10 Łukasik Piotr
11 Mika Aldona
12 Patyk Karolina
13 Pietrzyk Tomasz
14 Pospiszyl Karolina
15 Sicińska Eliza
16 Szewczak Aleksandra
17 Tarnowska Aleksandra
18 Tomczak Anna
19 Tworzydło Ewelina
20 Wawrzyniak Sara
21 Wiśniewska Aniela
22 Wolańska Katarzyna

2012

1 Bielawska Agnieszka
2 Ciałoń Aleksandra
3 Czernek Justyna
4 Hofman Agnieszka
5 Janowska Katarzyna
6 Jóźwik Dawid
7 Kamińska Ewelina
8 Klich Ewa
9 Kudłacik Renata
10 Kurc Edyta
11 Mękarski Karol
12 Michałowski Mateusz
13 Nowaczyk Michał
14 Pazera Maciej
15 Podębska Dominika
16 Rudnicki Jakub
17 Siwik Gracjan
18 Siwka Patrycja
19 Surowiecka Adela
20 Trubajło Katarzyna

 

2011
1 Białas Paweł
2 Bogacz Piotr
3 Chreptowicz Mirosław
4 Coner Paulina
5 Czarny Joanna
6 Filutowska Justyna
7 Gierańczyk Wojomir
8 Gierek Karolina
9 Gołaj Klaudyna
10 Grudzień Ida
11 Gurdziel Mariusz
12 Jakubowska-Szydełko Joanna
13 Jańczak Sylwia
14 Kiermowicz Jakub
15 Konarska Agnieszka
16 Kulawik Mateusz
17 Lindner Natalia
18 Lisiecki Mateusz
19 Majkut Paweł
20 Malarz Izabela
21 Matejko Krzysztof
22 Nałęcz Lechosław
23 Naruszewicz Remigiusz
24 Nowak Joanna
25 Nowak Wojciech
26 Pachura Paweł
27 Pawełczak Marta
28 Polkowska Eliza
29 Ratajska Danuta
30 Sieńkowska Karolina
31 Skorupka Michał
32 Soja Agnieszka
33 Sołtys Izabela
34 Werk Alicja
35 Wróbel Katarzyna

2010
1 Bartmański Kornel
2 Bednarczyk Natalia
3 Bednarek Grzegorz
4 Chmura Flawiusz
5 Czerniewicz Natalia
6 Dalecki Mateusz
7 Dubrowska Izabela
8 Gawlik Rafał
9 Giermaziak Ewa
10 Gleba Tomasz
11 Grzędziak Filip
12 Iwanidis Gniewomir
13 Janik Katarzyna
14 Kaczmarek Kinga
15 Kapral Agata
16 Krym Iga
17 Kwiatkowska Magdalena
18 Michalak Paweł
19 Mongiałło Aleksandra
20 Noworolski Tomasz
21 Otachel Michał
22 Pakulska Jadwiga
23 Paluszkiewicz Katarzyna
24 Polańska Klaudia
25 Ranosz Łukasz
26 Stańczak Daniel
27 Stąpór Katarzyna
28 Struzik Wojciech
29 Sykała Monika
30 Szlosek Aneta
31 Taraszkiewicz Olga
32 Tyrakowska Monika
33 Wasik Karolina
34 Zielińska Adamina
35 Znojko Stanisław

2009
1 Anioła Katarzyna
2 Białek Damian
3 Bieńkowski Sebastian
4 Biłous Joanna
5 Dworzyńska Halina
6 Janus Damian
7 Jelonek Mateusz 
8 Kowal Martin
9 Lachowicz Piotr
10 Łuka Bartosz
11 Marek Małgorzata
12 Nowak Kamila
13 Oczadły Magdalena
14 Olejnik Ilona
15 Płoskonka Ewelina
16 Pracz Paulina
17 Rak Tomasz
18 Rudenko Magdalena
19 Rychłowski Mariusz
20 Szmidt Marcin
21 Świderska Renata
22 Witkowska Sylwia
23 Worek Alicja
24 Zastawna Agnieszka

2008
1 Bensari Joanna
2 Burcek Adam
3 Chołodecka Laura
4 Chorzępa Maciej
5 Drozdowski Emeryk
6 Endert Marek
7 Fornalczyk Kacper
8 Gleich Artur
9 Gołębiowska Sabina
10 Jasiński Remigiusz
11 Kazior Barbara
12 Kenio Bartłomiej
13 Kędzia Alicja
14 Kępa Anna
15 Marciniak Julia
16 Mogielnicki Michał
17 Mrozek Dorota
18 Potocki Wojciech
19 Raczyński Piotr
20 Rajkiewicz Piotr
21 Rosa Izabela
22 Sikora Dawid
23 Stasiulewicz Monika
24 Szymonik Luiza
25 Wołoch Marcin

2007
1 Andrusiów Katarzyna
2 Arent Adrian
3 Bilska Zuzanna
4 Budrewicz Sławomir
5 Gołębiowska Małgorzata
6 Kamiński Jakub
7 Kolińska Karolina
8 Kulczyński Grzegorz
9 Marcinkiewicz Wioleta
10 Mazur Zbigniew
11 Nadstawna Małgorzata
12 Orasiński Jacek
13 Poczykowska Marta
14 Przemyska Ewa
15 Rybak Robert
16 Stafij Paweł
17 Stanik Krzysztof
18 Ślusarczyk Dominika
19 Wykręt Przemysław

2006
1 Babijew Dobrochna
2 Bułacik Agnieszka
3 Bęś Sławomir
4 Cisowska Magdalena
5 Czingon Maja
6 Drobner Tadeusz
7 Głód Mariusz
8 Góźdź Maciej
9 Izydorczyk Ewa
10 Jańczyk Beata
11 Jurgiewicz Maciej
12 Kołodziejska Natalia
13 Lamczyk Krystian
14 Maślanka Gracja
15 Misterka Jarosław
16 Mitek Sebastian
17 Nazimek Bartosz
18 Parzonka Wanda
19 Pawlik Michał
20 Świątek Krzysztof
21 Wawrzyniak Anna
22 Wincer Magdalena
22 Wiśniewska Ilona
23 Witkowski Szczepan
24 Wojnarowicz Piotr
25 Żuber Olga

2005
1 Bogusz Mirosław
2 Budrewicz Karol
3 Cankowa Sylwana
4 Gaidzik Aneta
5 Himik Artur
6 Kańczukowski Zbigniew
7 Kraus Tomasz
8 Krzywański Łukasz
9 Kuszewicz Tomasz
10 Lorenc Radosław
11 Łabędzka Katarzyna
12 Mańczyk Aleksandra
13 Matyas Aleksandra
14 Ościk Ilona
15 Polok Piotr
16 Rabenda Izabela
17 Sady Piotr
18 Scelina Piotr
19 Scelina Tomasz
20 Składzień Barbara
21 Trzpis Sylwia
22 Wawrzaszek Anna
23 Zakrzewski Wiktor
24 Zalewska Agnieszka
25 Zych-Łukasik Agata

2004
1 Bar Piotr
2 Bokun Michał
3 Brzezina Marek
4 Czekaj Piotr
5 Frączek Mateusz
6 Grosel Justyna
7 Grzelak Anna
8 Kokurewicz Anna
9 Kowalski Krzysztof
10 Lenart Joanna
11 Lewicka Justyna
12 Michalik Małgorzata
13 Oleś Przemysław
14 Sowiak Ewelina
15 Zawada Stanisław
16 Zawadzki Kamil

2003
1 Bugielska Małgorzata
2 Charłaszów Ewelina
3 Czech Grzegorz
4 Danielewicz Ewelina
5 Dawid Radosław
6 Fechner Karolina
7 Grabarski Damian
8 Gutowski Aleksander
9 Janus Dorota
10 Jeszko Piotr
11 Kaczanowska Marta
12 Kania Łukasz
13 Kasprzak Sylwia
14 Kielnar-Świętoniowska Agnieszka
15 Kołodziejczyk Agnieszka
16 Kołpak Paweł
17 Mizdra Magdalena
18 Młotek Patryk
19 Modzelewska Zuzanna
20 Nawracała Łukasz
21 Nieglujewicz Małgorzata
22 Nowak Malwina
23 Rosiński Robert
24 Schindler Paweł
25 Stefaniak Maciej
26 Szyja Przemysław
27 Ślusarek Maciej
28 Wróblewski Jakub

2002
1 Bąk Łukasz
2 Bronicka Dorota
3 Cepa Ilona
4 Cwojdziński Krzysztof
5 Golisz Monika
6 Ilewicz Ewa
7 Kaczmarczyk Joanna
8 Kałasa Kinga
9 Kazubek Agnieszka
10 Komarzeniec Aleksandra
11 Kowalik Radosław
12 Kozaczka Mariusz
13 Krzywda Tomasz
14 Kusajko Izabela
15 Kuźnia Ewa
16 Maciejczyk Magdalena
17 Markowska Alicja
18 Matyjasz Bartosz
19 Neubauer Wojciech
20 Niewęgłowski Paweł
21 Rawicz-Lipińska Aleksandra
22 Róziecka Katarzyna
23 Seroka Barbara
24 Sitnik Dorota
25 Sulima Paweł
26 Szwajgier Agnieszka
27 Walkowiak Piotr
28 Waśkowski Michał
29 Zorychta Ewa

2001
1 Adamus Daria
2 Antoniak Katarzyna
3 Banyś Jakub
4 Barczyński Marek
5 Bedra Katarzyna
6 Białek Anna
7 Biłous Andrzej
8 Borodziewicz Alicja
9 Fuchs Marta
10 Gabryś Adam
11 Gola Tomasz
12 Graczyk Dawid
13 Grądalski Jarosław
14 Ilow Daria
15 Janiak Sylwia
16 Kaczmarek Agnieszka
17 Kania Małgorzata
18 Kaźmierczak Marta
19 Korzeniowski Artur
20 Kosmenda Krzysztof
21 Krupińska Elżbieta
22 Kulik Marta
23 Lorek Magdalena
24 Luks Marta
25 Łebska Monika
26 Łopion Ryszard
27 Marszałek Karolina
28 Maszyńska Anna
29 Muźnierowska Sylwia
30 Orpel Beata
31 Ostrowska Agnieszka
32 Patan Anna
33 Szermer Gustaw
34 Szot Ewelina
35 Szymańska Joanna
36 Wesecki Adrian
37 Węgrzynowska Agnieszka
38 Wojas Wojciech
39 Wojtycza Iwona
40 Wychrystenko Marta
41 Żuraw Karolina

2000
1 Basińska Patrycja
2 Chabraszewska Aldona
3 Charlikowski Rafał
4 Cieszyńska Marta
5 Ćwirta Dagmara
6 Donigiewicz Małgorzata
7 Dzięglewska Patrycja
8 Elster Natalia
9 Fila Aneta
10 Grzybowska Iwona
11 Imiela Anna
12 Kaczmarek Kinga
13 Kajewski Grzegorz
14 Kalinowska Marta
15 Konfistrz Izabela
16 Kotusiewicz Tomasz
17 Kubik Piotr
18 Michałowska Sylwia
19 Mirek Michał
20 Niwiński Jacek
21 Oborski Jan
22 Przybyła Marta
23 Puchyra Krzysztof
24 Seredyn Arkadiusz
25 Sienkiel Jan
26 Sikorski Piotr
27 Soboszek Agnieszka
28 Straupisz Mateusz
29 Tomaka Anna
30 Walków Tomasz
31 Winczura Robert
32 Wiśniewska Kamila
33 Wójtowicz Janusz
34 Wroczyńska Elżbieta
35 Zach Norbert
36 Ziętarska Marta
37 Żakowicz Monika
38 Żłobińska Anna

1999
1 Błażejczyk Grzegorz
2 Budrecka Monika
3 Chmielowiec Mariusz
4 Ciesielski Adrian
5 Dawid Joanna
6 Drankowska Ewa
7 Drzewińska Beata
8 Eksner Karolina
9 Górniok Rafał
10 Humińska Agnieszka
11 Jakubczak Olimpia
12 Karpińska Monika
13 Kłosowski Jordan
14 Korbut Michał
15 Krymarys Małgorzata
16 Kubik Aleksandra
17 Kucharska Dorota
18 Olechowicz Łucja
19 Orzechowska Anna
20 Panek Anna
21 Piątek Hanna
22 Pietrzyk Agnieszka
23 Pilichiewicz Krzysztof
24 Plikuć Agnieszka
25 Poleszak Krzysztof
26 Przebięda Magdalena
27 Rutkowska Elżbieta
28 Sambor Dominik
29 Sanojca Agnieszka
30 Serowik Katarzyna
31 Skiba Karol
32 Smółka Eliza
33 Smudziński Łukasz
34 Śmiałek Anna
35 Tchórz Ewa
36 Tokarz Agnieszka
37 Tymińska Ida
38 Woźna Amalia
39 Zagilska Sylwia

1998
1 Antczak Dobrosława
2 Bartoszewicz Jolanta
3 Bauer Piotr
4 Benke Agata
5 Berendt Magdalena
6 Czaja Janusz
7 Fajdek-Sawczyńska Anna
8 Florek Elwira
9 Gmerek Ewelina
10 Goncerz Mirosław
11 Iwan Marcin
12 Janke Łukasz
13 Jaworski Tomasz
14 Kalinowska Marta
15 Kiczorowski Grzegorz
16 Kieruńczyk Anna
17 Kołodziej Magdalena
18 Ksycka Małgorzata
19 Łepkowicz Filip
20 Makowiecki Piotr
21 Matusewicz Kryspin
22 Michałowski Rafał
23 Moczek Tomasz
24 Nelec Grzegorz
25 Ostojski Damian
26 Piechowiak Agnieszka
27 Radomski Norbert
28 Raduchowski Bartosz
29 Rusnak Agata
30 Ryba Magdalena
31 Ryś Aneta
32 Staniak Anna
33 Stokłosa Wojciech
34 Szteń Wioletta
35 Wołowiec Monika
36 Worsztynowicz Michał
37 Zawadzki Michał
38 Zubrzycki Cezary

1997
1 Atanasow-Anczew Dawid
2 Bacior Daniel
3 Ballaschk Dawid
4 Bogusz Przemysław
5 Durczewski Bartosz
6 Franczak Agnieszka
7 Fronczek Katarzyna
8 Gasztych Aneta
9 Gielec Piotr
10 Hałdaś Sylwia
11 Iwiński Krzysztof
12 Jachyra Tatiana
13 Kopcińska Eliza
14 Korczewski Paweł
15 Korgol Anna
16 Krysiak Izabela
17 Kucharski Paweł
18 Kupeczek Katarzyna
19 Moszycka Magdalena
20 Raczak Eryk
21 Ręszmit Beata
22 Rogala Agnieszka
23 Rupociński Marcin
24 Semrau Anna
25 Siedlecki Jarosław
26 Sobocki Piotr
27 Stańko Paweł
28 Suchecka Natasza
29 Szachoń Magdalena
30 Szewczyk Tomasz
31 Waszyńska Agata
32 Włodarczyk Iwona
33 Wojciechowska Maria
34 Zawada Filip
35 Zielińska-Szymańska Renata
36 Zieliński Witold
37 Zugaj Andrzej
38 Zwolińska Magdalena
39 Żyżycz Luiza

1996
1 Bednarek Andrzej
2 Czechowska Edyta
3 Dudek Jarosław
4 Idczak Aneta
5 Jankowska Adriana
6 Kaczmarek Aleksandra
7 Kaczmarski Paweł
8 Kaleta Magdalena
9 Kliglich Aneta
10 Kochańska Gertruda
11 Kolińska Anna
12 Kołodzińska Magdalena
13 Lenart Agnieszka
14 Litwiniuk Albert
15 Miłek Krzysztof
16 Piątek Adriana
17 Sławik Mieszko Michał
18 Sztrajt Anna
19 Szymczak Katarzyna
20 Zagner Edyta


Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij