PHO-BOS - Wrocławska Szkoła Fotografii
Wrocławska Szkoła Fotografii
rezerwacja ciemni i atelier
ogłoszenia bieżące
REKRUTACJA AFA i PHO-BOS 2019/2020 TRWA - ZAPRASZAMY!
Wrocławskie Szkoły Fotografii AFA i PHO-BOS zapraszają na OTWARTE ŚRODY i OTWARTE SOBOTY. SOBOTY wszystkie do 8 czerwca włącznie (oprócz...
TERMINY ZJAZDÓW 2019/2020
Harmonogram zjazdów PHO-BOS dostępny TUTAJ (Zakładka: Dla kandydatów / Warunki naboru)   fot.Aleksandra Pośpiech / PHO-BOS-AFA
PLANY ZAJĘĆ NA ROK 2018/19 - SEMESTR LETNI
Do pobrania w zakładce "DLA SŁUCHACZY".  


dane kontaktowe

Wrocławska Szkoła Fotografii
PHO-BOS
ul. Fabryczna 14
53-609 Wrocław
tel. 71 350 46 34
mail: sekretariat@pho-bos.com.pl

więcej PHO-BOS w sieci

facebook:

youtube:

phobos \ aktualności \ BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFII STUDYJNEJ - DNI OTWARTE AFA 2017

2017-04-24
BEZPŁATNE WARSZTATY FOTOGRAFII STUDYJNEJ - DNI OTWARTE AFA 2017

RUSZA EDYCJA MAJOWA / 2017- III / ZAPISY OTWARTE - ZAPRASZAMY!

Każda edycja to 4 spotkania w PONIEDZIAŁKI, w godz. 18.00-21.00. Pierwsze spotkanie III edycji ' 2017 - poniedziałek / 8 maja / godz.18.00. Jeden uczestnik może wziąć udział w jednej edycji. Każda edycja realizuje ten sam PROGRAM (poniżej).

Jedynym kosztem, który ponosi uczestnik jest jednorazowa wpłata minimum 10 zł na rzecz schroniska dla zwierząt we Wrocławiu. Poniżej dane do wpłaty.

MIEJSCE WARSZTATÓW: Atelier AFY, Wrocław, ul. Fabryczna 14.

PROWADZĄCY:
Wykładowcy Wrocławskich Szkół Fotograficznych PHO-BOS i AFA.
Liczba uczestników w grupie – max. 10.

ZAPISY:
Zgłoszenia WYŁĄCZNIE mailowe na adres: dziekanat@afa.com.pl z tematem - AFA WARSZTATY MAJ. Proszę podać imię, nazwisko i adres mailowy oraz załączyć dowód wpłaty (skan lub foto) na rzecz schroniska ze swoim nazwiskiem jako wpłacającego.
Przed rozpoczęciem każdej edycji umieszczamy w WYDARZENIACH NA FACEBOOKU informację o zapisach - od tego momentu czekamy na zgłoszenia do kolejnej edycji. Po wyczerpaniu się wolnych miejsc, poinformujemy o zamknięciu danej edycji. Uczestnik musi mieć skończone 18 lat.

PROGRAM WARSZTATÓW:
1. Wprowadzenie. Lustrzanki małoobrazkowe i inne typy aparatów fotograficznych - analogowe, cyfrowe, pomiar światła; ĆWICZENIA.
2. Świadome posługiwanie się sprzętem fotograficznym - głębia ostrości, ogniskowa, czas naświetlania, wartości przesłony, EV- wartość ekspozycji, ISO / czułość. Omówienie sprzętu i oświetlenia studyjnego; ĆWICZENIA.
3. Portret studyjny i różne warianty oświetlenia; ĆWICZENIA.
4. Podstawy fotografii średnio- i wielkoformatowej. Zapoznanie ze sprzętem; ĆWICZENIA.

DANE DO WPŁATY:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, Wrocław,
ul. Ślazowa 2, nr konta 84 1020 5242 0000 2402 0018 6742.
Dowód wpłaty (minimum 10 zł), ze swoim nazwiskiem jako wpłacającego, proszę przesłać (foto, skan) na adres: dziekanat@afa.com.pl. Jest to warunkiem wpisania na listę kursantów.

fot. Sławek Budrewicz / AFA/PHO-BOS

Używamy plików cookies w celach świadczenia usług. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz zmienić te ustawienia w przeglądarce.
Zamknij